Haber

AK Parti Antalya’nın yeni İl Başkanı Çetin’den birlik ve beraberlik mesajı

Parti binası önünde coşkuyla karşılanan AK Parti Antalya’nın yeni İl Başkanı Ali Çetin, “Bugün birlik, beraberlik, kardeşlik ve heyecanla sevgi için çalışma günüdür.”

Eski AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş’ın yaklaşan genel seçimlerde milletvekili adayı adaylığı için istifa etmesinin ardından, İl Başkanlığına Antalya Büyükşehir Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi ve Küme Sözcüsü Ali Çetin atandı.

İl Başkanlığı önünde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Ali Çetin, partililerin tebriklerini kabul etti. Fedakarlık bölümünün ardından partililere seslenen Çetin, AK Parti Antalya teşkilatının birlik, beraberlik ve barış siyasetinin timsali bir teşkilat olduğunun altını çizdi.

Bu bayrak ve hizmet değişim sürecinde öne çıkan tek kavramın birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluk olduğunu vurgulayan Çetin, “2023 seçimlerinin arifesindeyiz. Pandemi sonrasında da hizmetler üretti ve bu çalışmaları yapmaya devam etti. AK Parti ve beyaz takımlar görevdeyse hizmet var, iş var. Çünkü beyaz takımlar halka hizmet ve hakka hizmet etme anlayışı ile çalışmaktadır. Son 4 yıldır Antalya, özellikle metropol alanında büyük bir şehir olmuştur. Bazı belediyelerde AK Parti kadrolarının yer almadığı süreçlerde Antalya’mıza hiçbir hizmet sunulmadı.”

“Bugün birlik ve beraberlik günüdür”

Çetin, ‘Cumhuriyet’in 100. Yılında Türkiye Asrı’ ufkunu ve vizyonunu ortaya koyan AK Parti’nin Antalya’yı ve Türkiye’yi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmaya çalıştığını belirtti.

Milli duyguları olan her bireyin gurur ve heyecanla peşinden koştuğu projelere saldıran, ülkenin birlik ve beraberliğini hiçe sayan bir muhalefetle karşı karşıya kaldıklarını dile getiren Ali Çetin, “Gönülünü vermiş tüm beyaz iradeli meslektaşlarımızla birlikte. 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde AK Parti’mize ve emeğine, “Daha büyük bir şevk ve şevkle, büyük bir şevkle çalışarak, buradan hep birlikte dünyanın Cumhurbaşkanımız adamımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a uğurlayacağız. bir şey söylemeden ama söylemeden ya da söylemeden. Siyasetimiz ve teşkilatımız ile aramızdaki en kıymetli bağ partimiz ile kurulan bağdır. AK Parti Mahalle teşkilatlarımıza üye olan üyelerimizden, sandık kurullarımızdan ilçe başkanlarımıza, AK Parti’ye gönül vermiş meslektaşlarımıza bu sevdaya gönül vermiş kardeşlerimize sesleniyorum. geçmişten günümüze parti

“Durma, devam et”

Antalya’ya ve Türkiye’ye hizmet etmekte zorlanan herkesi AK Parti çatısı altında siyaset yapmaya davet eden Çetin, AK Parti’nin şehrine ve ülkesine aşık herkese kucak açan bir hareket olduğunu kaydetti.

Antalya’yı ve Türkiye’yi yol arkadaşlarıyla birlikte yönetmek mottosuyla yeni dönemde kapsayıcı bir hizmet anlayışıyla hizmet vereceklerinin altını çizen Çetin, “AK Parti timlerinin heyecanı ve sevgisiyle, birincilerin aşkıyla. gün, ‘durma, devam et'”.

“Önce partimizi yapacağız”

AK Parti’deki hizmet yarışında bayrağı devraldığını belirten Çetin, “Bu bir bayrak yarışıdır, partimizde görev ve sorumluluklar hiç bitmez. Duruşumuzla, tavrımızla, aidiyetimizle, milletimize olan sevgimizle. parti ve sizlerle diyaloğumuzda iki kez il başkanı adayı olarak Ankara’ya geldik.Ben gittim bu üçüncü gidişimdi.Bizde bir kırgınlık,küskünlük,küskünlük yok.Çünkü biz hizmet anlayışıyla gidiyoruz. Bugün sorumluluğu üstlendik, bu yükü hep birlikte taşıyacağız.Partimizi Antalya’da hep birinci yapacağız.Hem yerelde hem de genel olarak Antalya’da Cumhurbaşkanımızı onurlandıracağız.Başarımızı geldiğimiz yerden artırmaya devam edeceğiz. bıraktı” dedi.

Çetin’e İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keyik Yılmaz, İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Bayram Doğan ve partililer eşlik etti. – ANTALYA

haber-solhan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu