Teknoloji

ChatGPT için Duyurulan Ücretli Abonelik: İşte Fiyat

İlk günden itibaren yüzbinlerce kullanıcıya ulaşan OpenAI’nin ünlü sohbet botu ChatGPT, beklenen haberle gündeme geldi. Bugüne kadar ücretsiz olarak kullanılan yapay zeka artık daha fazlasını isteyenler içinFiyatlandırılacaktır.

OpenAI, ayda 20 ABD Doları karşılığında satın alınabilir” ChatGPT Artı hizmetini duyurdu. ChatGPT’nin ücretli sürümü şimdilik ücretsiz sürümü kullananlarla karşılaştırılıyor. sınırlı sayıda avantajsahip olacak

Ücretli ChatGPT ne sunuyor?

ChatGPT Plus aboneleri, özellikle yoğun saatlerde chatbot’a erişmek için öncelikli erişim hakkı olacak. Böylece ChatGPT’ye erişmeye çalışırken yoğunluk hataları veya bekleme listesi tarihe karışacaktır.

ChatGPT Plus’ın sunacağı bir diğer avantaj ise daha hızlı reaksiyon süresi Olacak. Bu sayede kullanıcılar sorularına daha hızlı cevap alabilecekler.

Son olarak, ChatGPT’de yeni olan ücretli abonelik Özelliklere ve geliştirmelere erken erişimsağlayacak.

Ücretli ChatGPT ne zaman çıkıyor?

ChatGPT Artı, şimdilik yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kullanıcılar için mevcut olacak. Ücretli aboneliğe erişmek isteyenler, bir bekleme listesine kaydolacak ve önümüzdeki haftalarda aboneliği davetiye ile alabilecekler.

Ücretsiz ChatGPT devam edecek mi?

ChatGPT’nin ücretsiz sürümü dünya çapında kullanılmaya devam edecektir. OpenAI ayrıca ücretli aboneliğin ücretsiz sürümün daha fazla kullanıcıya ulaşmasını sağlayacağını da belirtti. Yani buradan elde edilecek gelir ile ChatGPT ücretsiz kalabilecek. Doğal olarak ne kadar sürer, şimdi belli değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu