Yaşam

Ege: Aile baskısından dolayı dans etmeyi bıraktım

Güçlü sesi ve yorumuyla yıllara damga vuran başarılı müzisyen Ege, programda çarpıcı bir itirafta bulundu; “Ergenlik yıllarımda dans ediyordum. Aile baskısından dolayı maalesef dans etmeyi bıraktım.”

“Halkın İçinde Olmayı Seviyorum”

İdealinin şarkı söylemenin ötesinde olduğunu belirten ünlü müzisyen, 4 kitabının da olduğunun altını çizdi; “İz bırakmanın yolu beste yapmaktan geçiyor.

Ben aynı zamanda bir yazarım. Ne kadar çok insana dokunur ve dinlersem, o kadar çok konu hakkında yazarım. “Hayattan beslenmeyi, insanların arasında olmayı seviyorum” dedi.

Çalamadığı için akustik müzik yapmaktan asla vazgeçmediğini belirten Ege, “Şarkıları her seferinde farklı söylüyorum. Duygulayarak söylüyorum ve bu benim için sorun oluyor.”

Programda müziğinin 11 dile çevrildiğini belirten ünlü müzisyen, kendi ülkesinde anlaşılamadığı için başka ülkelerde klasik parçalara girmenin farklı bir duygu olduğunu anlattı.

“Piyangodan Bir Şarkı Çıktı”

Yaptığı şarkıyı unuttuğunu belirten başarılı müzisyen, “Kaydeden arkadaş beni aradı ve ben de öyle farkettim. Düşünün ki şarkıyı yaptım, kaydettim ama şarkıyı yayınlamayı unuttum. Şarkı geldi.” Piyangodan çıktı.” Söz konusu

KAHRAMANMARAŞ DEPREMİ CİDDİ TRAVMAYA YOL AÇTI, 2 AYDIR SES ÇIKMIYORUM

Depremde yakın arkadaşlarını kaybettiğini ve acıdan sesinin kısıldığını söyleyen Ege, “Depremle birlikte bir travma yaşadım ve uzun süre sesim çıkmıyordu. 2 ay bekledim ve ne zaman geleceğini” anlattı. açılmadı, 12 seans ses terapisine gittim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu