Haber

Emekli öğretmen Mustafa Bozdoğan, Manisa’da İYİ Parti milletvekili adayı oldu

Türkiye’deki eğitim sisteminden şikayetçi olan Mustafa Bozdoğan, seçilmeleri halinde eğitim sorunları üzerinde çalışacağını belirtti.

“ÖĞRENCİLER İÇİN ENSTİTÜLER KURACAĞIZ”

Bozdağan, “Öğrencilerimizin lise çağından itibaren canlı olarak staj yapabilecekleri okul içi enstitüler oluşturacağız. Kişisel gelişim eğitimleri ve rehberlik yaparak kendilerini tanımaları, özelliklerini keşfetmeleri ve daha verimli olabilmeleri için rehberlik edeceğiz” dedi. bireyler.” Twitter’ı aktif olarak kullanan Bozdağan, aynı zamanda hayvan hakları savunucularından biri olduğunu da sürekli gündeme getiriyor.

“HAYVAN İSTİSMARLARINA VERİLEN CEZALAR YETERLİ DEĞİL”

Bozdoğan, “Halkımız ülkemizdeki hayvan hakları yasalarının yetersizliğinden şikayetçi. Ben de bu durumdan şikayetçiyim. Ülkemizde hayvanların mal olarak nitelendirilmesi ve hayvan istismarcılarına yetersiz cezalar verilmesi beni çok rahatsız ediyor.”

“GÖÇMENLER BİZİM ÖNSÜZÜMÜZDE”

Göçmenlerin bir an önce ülkelerine gönderilmesini istediklerini ifade eden Bozdağan, “Ülkemizde yaşanan yoğun göçmen sorununun çözülmesi gerektiğinin farkındayım. Başta Manisa olmak üzere birçok Ege ilinde yerel halk çok sıcakkanlı. Göçmenlerden rahatsızlar, halkımızın etnik yapısını bozmalarına rağmen ahlaksızca davranıyorlar.”

“GENÇLERİN UYUŞTURUCU BOMBASINDAN ÇOK RAHATSIZ OLDUM”

Ülkemizde uyuşturucu kullanımının çok genç yaşlara kadar gerilediğini belirten Bozdoğan, “Ülkemiz gençliğinin içine düştüğü uyuşturucu bataklığından oldukça rahatsızım. Bu duruma millet adına müsamaha gösterilmesi beni derinden etkiliyor. Büyük karlar.Bir vatansever olarak uyuşturucu kullanımının sona erdirilmesi için her türlü imzayı atacağım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu