Haber

Gaziosmanpaşa’da 5 Ton Çöp Temizlendi

Gaziosmanpaşa’da 4 kişilik bir ailenin yaşadığı evden yayılan kötü kokular üzerine belediye ekipleri harekete geçti. Yaklaşık 5 ton çöpün bulunduğu ev, apartman sakinleri tarafından keşfedilirken, tonlarca çöp belediye görevlileri tarafından temizlendi.

Gaziosmanpaşa Yenimahalle’de 556. Sokak’ta 4 katlı apartmanda yaşayan 4 kişinin aile fertleri, evdeki konteynerlerden toplanan yaklaşık 5 ton çöpü toplamaya başladı. Sıcak havanın etkisiyle kokan ve rahatsız olan çöpler, bina sakinlerinin ve vatandaşların şikayeti üzerine Gaziosmanpaşa Belediyesi ekiplerince temizlendi.

Evdeki çöpler kamyonlarla taşındı

İhbarı pahalıya çıkaran Gaziosmanpaşa Belediyesi, zabıta ekipleri, sağlık ekipleri ve temizlik ekipleriyle birlikte konuta gelerek çöpleri dışarı çıkarmaya başladı. Evden çıkarılan çöpler kamyonlarla taşındı. Konutun içindeki o korkunç manzara kameralara yansıdı.

“3 TIR çöp kaldırıldı”

Olayı anlatan mahalle sakini Selma Saygın, “Akli dengesi yerinde değil. Ailesinin bütün fertleri böyle. Burada çöp topluyorlar. 3 kamyon çöp çıkarıldı. Akli dengesi yerinde olmadığı için çöpleri içeriye yığıyor. . Evine kimse girmez, akrabası da gelmez.”

“İçeriden çok fazla çöp çıkaracaklar”

Başka bir mahalle sakini de formda, “Kadının ruh sağlığı iyi değil. Çöpü hala içeri atıyorlar. Bu binadakiler rahatsız, mahalledekiler de bu durumdan çok rahatsız. Daha çok çöp atacaklar” dedi. içi çöp.”

Öte yandan çöp evde yaşayan ve akli dengesinin yerinde olmadığı öğrenilen aile, onları gruplar tarafından otele yerleştirdi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu