Yaşam

Kadınları ofise davet ettiği söylenen Selami Şahin’e Mehmet Ali Erbil ve Muazzez Ersoy sahip çıktı.

74 yaşındaki ünlü sanatçı Selami Şahin’in genç kadınları makamına davet ettiği iddiası dergi gündeme bomba gibi düştü. Görüntüleri de ortaya çıkan Şahin, hakkındaki iddiayı kesin bir dille reddederken, sosyal medyadaki tepkiler çığ gibi büyüdü. Eleştirilerin hedefi olan Şahin, meslektaşları tarafından desteklendi.

MEHMET ALİ ERBİL: LATIFE BAŞARDI

bir iftar yemeğinde dergi Kameraları için Rüzgar’a konuşan Mehmet Ali Erbil, arkadaşına sahip çıktı. Erbil, Şahin’in çok esprili biri olduğunu söyleyerek, “Şaka yapıyordu… Çok hoş ve komik bir insan. Etiler’in muhtarı ve bence şaka yapıyor” dedi.

MUAZZEZ ERSOY: ÇOK MASRAFSIZ VE HAYAT DOLU

Şahin’e sahip çıkan bir diğer isim ise Muazzez Ersoy oldu. Sosyal medyadaki videoları izlediğini ve arkadaşının yanlış anlaşıldığını belirten Ersoy, “Selami’nin haberini görünce şaka yapıyor sandım. Çünkü çok esprili ve hayat dolu. Adını hiç duymadım. rastgele bir hastalığa sahip olmak.”

NE OLDU?

Türk müziğinin güçlü seslerinden 74 yaşındaki Selami Şahin’in Etiler’de bir alışveriş merkezinin önünde bekleyen kadınları rahatsız ettiği, hatta ellerinden tutup ofisine davet ettiği iddia edildi. Görüntüsü gündeme bomba gibi düşen Şahin cephesinde yapılan açıklamada iddialar yalanlanırken, şu ifadelere yer verildi: haberler Bu konuda çok üzgün olduğumuzu bildirmek isteriz. Selami Şahin bu country müziğinin en değerli mihenk taşlarından biridir. Yarım asrı aşan sanat hayatı boyunca, halkın ortak duygu ve niyetlerine göre besteler yapmış, hayranlarıyla samimi bir hayat yaşamayı tercih etmiştir.

Hayranlarıyla el sıkışması ve bu görüntüleri medyaya onları yıpratacak şekilde sunması üzerine tarafımızdan bir açıklama istendi. Selami Şahin, yıllardır söz konusu bölgede iş ve sosyal hayatını sürdürmektedir. Hayranlarıyla kurduğu sıcak ve samimi diyaloglar yanlış anlaşılmalara neden oldu. Bu konudaki haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Alakalı haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu