Teknoloji

Kripto Paraya Yatırım Yaparken Daha İyi Kararlar Vermenizi Sağlayan Platform ve Token: yPredict

Kripto para birimlerine yatırım yapmanın en zor adımlarından biri gerçek kararı vermektir. Bu yüzden birçok küçük ve hatta büyük yatırımcı israfını çöpe atıyor. yatırımcılara kar olarak yansıtılır . Bu durum, dünya ekonomisini belirleyen dolar ve altın gibi para birimleri ve hisse senetleri için de benzer şekilde işliyor.

Yatırım yapmadan önce yatırım yapılacak emtianın bulunduğu pazar, pazarın büyüklüğü, rekabeti, güvenilirliği, hacmi, amacı, hedefi… Bu liste tam bir israf. Dolayısıyla tek işiniz gerçek yatırıma karar vermek olsa da bunu aşmanız zor. Bugün bu zorluğun üstesinden gelmek için yatırım danışmanları ve danışmanlık şirketlerinin oluşturduğu bir şube var. Ama şimdi Yapay zeka yatırım danışmanlığı da yapabilir.

Elbette her iddiada %100 doğruluk garantisi yok ancak yPredict adlı bu platform, milyonlarca olasılığı hesaba katan yapay zeka sayesinde yatırımcıların daha dengeli kararlar almasını sağlıyor:

Bilgisayar programcıları, yatırımcılar, borsa uzmanları ve analistler için geliştirilen bu platformun diğer projelere göre rekabet avantajı kendi yapısından kaynaklanmaktadır. Kullanıcılar için iddia tabanlı bir biçimde oluşturulan pazar yeri sayesinde, duygu analizi, teknik analiz, 25 veya daha fazla grafik model tanıma desteği verilmiş. Kullanıcılar piyasadaki tahminlerini paylaşırlar ve geçmişte hangi sinyalleri verdiklerini ve her model için başarı oranlarını görebilirsiniz.

Her kullanıcı, bir sonraki rastgele kripto para biriminin fiyatının ne olacağını tahmin etmek için kendi modelini geliştirebilir. Bu adımda yapay zekanın temeli kullanıldığı için örneğin diğer projelere göre daha doğru varsayımlarda bulunmak mümkündür. yPredict’in YPRED adlı belirteci 0,11$’a ön satışYPRED token satın almak isteyenlere sunulmaktadır.

Bu içerik bilgilendirme amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi değildir. #ortaklık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu