Haber

Manisa’dan Ahmetli’deki işçilere hediye

MANİSA (İGFA) –Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan proje kapsamında tarım işçilerinin üretim sırasında ihtiyaç duyduğu koruyucu malzemeler iş başında tarım işçilerine teslim ediliyor.

Bu kapsamda Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Yılmaz Usta, Ahmetli Muhtar İşleri Müdürü Nilhan Kılıç ve teknik ekiplerle birlikte Ahmetli ovasında üzüm hasadı yapan personelle bir araya geldi.

Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Yılmaz Usta, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün tarladaki işçilere selamlarını iletti; İçinde bez çanta, şapka, bere, yağmurluk, 2 çift eldiven, ilaçlama maskesi ve ilaçlama gözlüğünün bulunduğu koruyucu ekipman çantasını hediye etti. Sahadaki işçiler, kendileri için hazırlanan ikramdan memnun kaldıklarını belirterek, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e selam ve teşekkürlerini iletti.

Ahmetli’de yürüttükleri program hakkında bilgi veren Köy Hizmetleri Dairesi Başkanı Yılmaz Usta, “Ahmetli ilçesinde üzüm hasadında çalışan işçi kardeşlerimizle bir araya gelerek işlerinde kolaylıklar diledik. Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda hazırladığımız koruyucu ekipman çantasını ve üzüm sepetini kendilerine hediye ettik. Sayın Cumhurbaşkanımızın hediyesi olan futbol toplarını sahadaki çocuklarımıza hediye ettik. Sofralık ve kuru üzümde söz sahibi olan Manisa’da hafta boyu işçi kardeşlerimizle bir araya gelmeye devam edeceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu