Yaşam

MasterChef 86. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Türkiye’nin en popüler yemek programlarından biri olan MasterChef, izleyicileri tarafından merakla bekleniyor. 11 Eylül’de yayınlanacak MasterChef 86. Bölüm fragmanı izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Peki birçok kişinin merakla beklediği MasterChef’in yeni fragmanı yayınlandı mı? MasterChef 86. Bölüm Fragmanını İzle!

MASTERCHEF FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Türkiye’nin en sevilen yemek programları arasında ilk sırada yer alan Masterchef, 11 Eylül Cuma günü saat 20.00’de izleyicisiyle buluşacak. TV8’de yayınlanan Masterchef programının 86. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

MASTERCHEF’TE BUGÜN HANGİ OYUN VAR?

Masterchef’in 85. bölümünde bugün kaptanlık oyunu oynandı.

MASTERCHEF 2023 EN SON KİM ELENDİ?

Geçtiğimiz hafta yapılan eleme maçında yarışa veda eden isim Suna oldu.

MASTERCHEF SUNUCULARI KİMLERDİR?

MasterChef Türkiye, İngiliz yemek yarışmasının Türkçe uyarlamasıdır. İlk olarak 2011 yılında bir süre Show TV’de yayınlandı. Daha sonra 1 Eylül 2011’de TV11’de yayın hayatına başladı.

Yarışmanın 2011 sezonunda jüriyi Murat Bozok, Batuhan Piatti ve Erol Kaynar oluştururken, yarışmanın sunuculuğunu Öykü Serter üstlendi. 2011 yılında yayınlanan dönemde jüri Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu’ndan oluşuyordu. 2019’da yayınlanan sezonda Amani’nin yerini İtalyan şef Danilo Zanna aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu