Haber

Menemen FK’yla anlaşan Yılmaz Vural’ın sözleşmesinde özel madde

Türk futbolunun en özel isimlerinden Yılmaz Vural’ın sözleşmesinde ilginç bir madde ortaya çıktı.

Sürekli olarak milli takıma ve büyük kulüplere talip olan ve görev verildiği takdirde başarılı olacağına inandığını yineleyen Yılmaz Vural’ın, Menemen FK ile olan sözleşmesinde özel bir madde yer aldı.

Vural, sözleşmesine “Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve Milli Takım’dan teklif gelmesi halinde sözleşmesini tazminatsız feshedebilir.”unsuru ekledik.

Yılmaz Vural’ın kariyeri

1970-1974 yılları arasında amatör futbolcu olarak forma giyen Yılmaz Vural, profesyonel futbol kariyerine 1974-1975 sezonunda 2. Lig takımı Sivasspor’da başladı.

Daha sonra Tekirdağspor ve 3. Lig kulüplerinden Hacettepe’de forma giydi. 1978-1979 sezonunun sonunda 3. Lig’de forma giydiği Ankara Demirspor’da profesyonel futbol kariyerine son vererek antrenörlüğe başladı.

Yılmaz Vural, 1986 yılında başladığı teknik direktörlük kariyerini aktif olarak sürdürdü. 1997 yılında Trabzonspor’un başına geçen Yılmaz Vural, kariyerinde daima kısa süreli görevlerde bulundu.

70 yaşındaki teknik adam, en uzun dönemli görevini 2005-2007 yılları arasında Antalyaspor’da, 2009-2011 yılları arasında ise Kasımpaşa’da yaşamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu