Haber

Ünlü Oyuncu Hande Doğandemir’den Kemal Kılıçdaroğlu’na Övgü: ”Cesaretinize Sağlık, Psikoloji”

Ekranların hoş ve başarılı oyuncusu Hande Doğandemir, adından sıkça söz ettiren isimlerden biri. Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanan oyuncu seçimlerle ilgili birçok kez paylaşımlarda bulunuyor. Ünlü ismin geçtiğimiz günlerde Babala TV’ye katılan cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili yaptığı paylaşım gündem oldu.

Ekranların güzel oyuncusu Hande Doğandemir hem özel hayatıyla hem de yaptığı açıklamalarla adından sıkça söz ettiren isimlerden biri.

Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanan ünlü isim oynadığı dizi ve filmlerin yanı sıra yaptığı paylaşımlarla da adından söz ettiriyor.

14 Mayıs seçimlerinde HÜDA-PAR’ın Meclis’e girmesine birçok ünlü ismin tepki gösterdiğini hatırlarsınız. Bu isimlerden oyuncu, Twitter hesabından “Kız çocuklarını ve kadınları kendi malı gibi gören HÜDA PAR’ın Meclis’te olduğu gerçeğini hiçbir şey değiştirmiyor. İki hafta daha bu gerçekle mücadele edeceğiz.” Yazılı bir yazısı vardı.

Toplumsal konulara duyarlılığıyla tanınan Doğandemir, şimdi de cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi.

Kemal Kılıçdaroğlu, Oğuzhan Uğur’un Babala TV’de yayınlanan programına son konuk oldu. Ünlü isim, Kılıçdaroğlu’nun saatlerce ayakta durmasını ve soruları sakince yanıtlamasını takdir etti.

Kılıçdaroğlu, program sonrası yaptığı paylaşımda, “İlk defa manipülasyon, montaj, yalan, iftira ve her türlü dolandırıcılık olmadan yüz yüze konuşup görüşebildik…” dedi.

Ünlü oyuncu Kılıçdaroğlu’nun bu paylaşımı ‘Nasıl bir sabrınız var, pirom gücü, psikolojisi sağlık.’ yorum yaptı

İşte o yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu