Yaşam

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Kanola Tarla Günü etkinliğine katıldı

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 20 Haziran 2023 Salı günü saat 12:00’de Ahievren Mahallesi’nde düzenlenen “Kanola Tarla Günü” etkinliğine katıldı.

Etkinlikte; Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Vasfi Güner, Ersin Kaçar, Malkara Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Cem Özkan, Malkara Ziraat Odası Başkanı Talat Kaya, mahalle muhtarları ve üreticiler katıldı.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan “Kanola Tarla Günü”nde bir konuşma yaptı; “Yerel yönetim olarak ilçemizde bulunan üretici örgütlerimizle birlikte üreticimize fayda sağlayacak her projenin yanındayız. Üreticilerimizi bu keyifli etkinlikte bir araya getirmemizde emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Üreticilerimize verimli bir hasat dönemi ve emeklerinin karşılığını en layık şekilde almalarını diliyorum.

Malkaramızın tarımsal potansiyelini en üst düzeye çıkarmak ve tarımsal faaliyetlerin sürdürülebilirliğini sağlamak için belediye olarak her zaman üreticimizin yanında olmaya devam edeceğiz.”

Konuşmaların ardından pilav ve ayran ikramının ardından program sona erdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu