Yaşam

Çılgın Dersane 5 Geliyor!

İlk olarak 2007 yılında vizyona giren Çılgın Dersane filminin yeni versiyonu hazırlanıyor. Çılgın Dersane 5 bu yıl sinemalarda olacak.

2007 yılında beyazperdede gösterime giren ve büyük ilgi gören Çılgın Dersane filmi, gösterilen ilgiden dolayı diziye dönüştürüldü. En son 2015 yılında vizyona giren Çılgın Dersane filminin ardından uzun bir ara verildi. Diziyi sevenler yeni bir film beklemese de sürpriz bir duyuru geldi ve Çılgın Dersane 5 için hazırlıklara başlandığı duyuruldu.

9 Yıl Sonra Çılgın Sınıftan Müjde

9 yıldır sessizliğin hakim olduğu film serisinin yeni filminin adı Çılgın Dersane: Yeni Nesil olacak. Bu nedenle yeni filmde yeni oyuncuların da yer almasıyla hikaye genişleyecek. Genel yönetmenliğini Faruk Aksoy’un üstlendiği filmin yönetmenliğini Yasemin Türkmenli, senaristliğini ise Şafak Güçlü ve İrfan Saruhan üstleniyor. Antalya’da başlayan çekimlerin kısa sürede tamamlanması ve filmin vizyona girmesi için geri sayımın başlaması bekleniyor.

Çılgın Dersane 5 Geliyor!

Çılgın Dershane 5: Yeni Nesil Oyuncular Kimlerdir?

Çılgın Dershane 5: Yeni Nesil sinemanın oyuncuları da belli oldu. Yeni filmde Mustafa Topaloğlu başrolde olacak. Bu isim Ahmet Bülent Gencay, İstek Yanardağ, Hakan Alım, Ömer Faruk Çavuş, Hacı Ahmet Ak, Pınar Özer, Pote (Mehmet Efe Çam), Çağla Şen, Ertunç Tuncer, His Doğru, Naz Beşik, Oben Onur, Orçun Soytürk Nazlıcan Turan. , Ulaş Can Kutlu, İsmail Hocaoğlu, Sinem Buse Elbir, Lina Hourıeh, Irmak Topaloğlu, İrem Büğrüoğlu, Alphan Yuvalı, Kaan Arkat Batuhan Cebi, Arda Berç Dalıcı eşlik edecek. Serinin filmlerinin elde ettiği izlenme sayıları ise şöyle:

Filmin Çıkış Yılı Görüntüleme
Çılgın Sınıf (2007) 783.199
Kamptaki Çılgın Sınıf (2008) 899.314
Çılgın Sınıf 3 (2014) 548.302
Çılgın Sınıf 4 (2015) 278.233

Yeni sinemanın önceki sinemalara göre daha yüksek izlenme rakamlarına ulaşması bekleniyor. Özellikle son film beklentinin altındaydı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu