Haber

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Akova İlçesi’nde kadınlarla buluştu

Hendek Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Hendek Belediye Başkan adayı Turgut Babaoğlu, programda Akova İlçesi’ndeki kadınlarla buluştu.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre Babaoğlu, programda 5 yılda yaptığı çalışmaları anlatarak, yeni dönem için katılımcılardan destek istedi.

Babaoğlu, “Bir daha inanın, bir daha güvenin. Çok şükür bize güvenen, destek veren hemşerilerimizden utanmadık.” dedi.

Akova İlçesi’nde değerli çalışmalara imza attıklarını belirten Babaoğlu, şöyle konuştu:

“İlçemizin birçok yerinde olduğu gibi Akova’da da kronik yağmur suyu sorununa çözüm ürettik. Buraya 1740 metre kapalı kanal yaptık. 850 metre açık ve kapalı kanalın bakımının yanı sıra su baskınlarını da su baskınlarıyla önledik. ilave 300 metre açık kanal inşaatı Asfaltlama, geçmeli asfaltlama Akova’daki 10 mahalle muhtarlığı binasından birini bu 5 yılda yaptık ve hizmete açacağız.

Hendek açısından önümüzdeki dönem çok daha verimli ve verimli olacak. Biz buna inanıyoruz ve hazırız. “Milletvekilimiz burada, ilçe başkanlarımız burada, Cumhur İttifakı olarak Hendek için, Sakarya için, Türkiye için bir aradayız.”

“Akova’ya sosyal yaşam merkezi yakışıyor”

Kadınların taleplerini dinleyen Babaoğlu, “Bu dönem 10 mahallede 10 nitelikli sosyal yaşam merkezini hayata geçirdik. Sosyal yaşam merkezi de Akova’ya yakışır, onu da planlamaya dahil edeceğiz. Asfaltlamayla ilgili talimat vereceğim; Bölge incelenip gerekli işlemler yapılacaktır. Sağlık Merkezi ile ilgili Sağlık Müdürlüğü’ne başvurunuz. “Geçiyoruz, takip ediyoruz. Hendek Belediyesi olarak üzerimize ne düşüyorsa onu yapıyoruz.” bilgisini paylaştı.

Programa katılan AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan, Babaoğlu’na hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek şu değerlendirmelerde bulundu:

“Hendek ilçemize çok değerli hizmetlerin verildiğine şahit oluyoruz. Bu hizmetlerin ve Cumhur İttifakı’nın birliğinin 31 Mart’ta büyük bir teveccüh göreceğine ve oy patlamasına dönüşeceğine inanıyorum. Turgut Belediye Başkanımız da inşallah bundan sonra da devam edecek. Önümüzdeki dönemde Hendek’in kalkınmasına hizmet edeceğiz, kalkınmasına öncülük edeceğiz. Milletvekilleri olarak Cumhur İttifakı olarak adayımız Turgut Babaoğlu’na güç ve destek vereceğiz.”

Programa Başkan Babaoğlu’nun eşi Esra Babaoğlu, MHP Sakarya KAÇEP Lideri Elif Uzun Saral, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Tanınmış, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, kadın kolları ve Akova Mahalle Muhtarı Ramazan Kaya da katıldı.

Programın ardından Babaoğlu, Milletvekili Erdoğan ile birlikte esnafları ziyaret etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu