Yaşam

Survivor 2024 All Star’da Yunus Emre ile Ogeday arasında kavga çıktı

TV8’de yayınlanan Survivor 2024 All Star’da gerilim yükseldi. Dokunulmazlık oyununda yarışan Yunus Emre ile Ögeday arasında maç sırasında kavga çıktı. Mecliste konuşan Acun Ilıcalı, Yunus Emre’ye tepki gösterdi.

“AĞLAMA OYNA”

Dokunulmazlık oyununda mücadele eden Yunus Emre, karşısına çıkan Ogeday’e tepki gösterdi. Ögeday’in “Ağlamayın ve oynayın” demesi üzerine ikili arasında gerilim yükseldi. Maçın ardından Yunus Emre, Ogeday’e saldırarak, “Karşımda senin gibi bir iskeleci vardı” dedi.

Ögeday, “Ben başkaları gibi değilim. Uslu olun. Siz burada bunu yapın, sonra köşedeki herkesten özür dileyin. Bana ulaşmanız doğru değil. Ben bilerek karşınıza çıkmadım, ben Senden özür dileyeceğim ama sen hemen kötü söze başvurdun.”

ATAKAN’DAN SERT UYARI

Yunus Emre’yi sakinleştiren Atakan, “Onların oyunlarına kanmayacaksın, diskalifiye olmak mı istiyorsun?” Yunus Emre ile Ogeday arasındaki gerilim ada yönetim kurulunda da tartışıldı.

ACUN ILICALI: UMUTSUZ BİR VAKA

Son dönemde sık sık arbedelerle gündeme gelen Yunus Emre’ye tepki gösteren ve diskalifiye sinyali veren Acun Ilıcalı, “Her gün bir olayın içindesin. Muhtemelen bitiremeyeceksin gibi görünüyor. .

Bir insanın bir kişiyle sorunu varsa bu dünyanın en normal şeyidir, iki kişiyle sorun oluyorsa mümkün diyebilirim, 3 kişiyle sorun varsa o kişide bir sorun mu var diye düşünüyorum. Eğer 4’üncüyle sorunu varsa sorun bu adamdır derim. Eğer 5. ile sorunu varsa başı dertte derim. Eğer 6’ncıyla bir sorunu varsa, bunun umutsuz olduğunu söylüyorum.

Farklı insanlarla sorunlarınız var çünkü sorun sizde. Bahisleri artırmaya devam edersiniz. Bir uçtan bir uca dolaşıyorsunuz. 3-4 kişi sizi bastırmaya çalışıyor.

Keşke gitmene izin verselerdi ama ne yapacağını merak ediyorum. “Anlamsız hareketlerinizi izledim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu