Haber

Cumhuriyetin 100. yılında Bilkent Center’da coşku sürüyor

CUMHURİYETİN 100. YILINDA COŞKU BİLKENT CENTER’DA

Bilkent Center, Cumhuriyetin 100. yılına özel hazırlanan programıyla tatil keyfini yaşatacak. Gün boyu sürecek etkinliklerle bu heyecanı yaşamak isteyenleri ağırlayacak olan Bilkent Center, ilk 100 misafirine hediye edeceği fidanlarla 100. yılını geleceğe taşıyacak.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, Bilkent Center’da 100. yıl dönümüne yakışır şekilde kutlanacak. Gün boyu devam edecek etkinliklerle misafirlerini ağırlayacak olan Bilkent Center, ilk 100 misafirine TEMA’dan fidan bağış kartı hediye edecek. 100’üncü yıl için 100 fidan dikilmesinin hedeflendiği günde, gelecek nesillere eşsiz bir hediye bırakılacak.

Marşlar hep birlikte söylenecek

Saat 14.30 ve 16.30’da Cumhuriyet Bandosu’nun konuklarını karşılayacağı Bilkent Center’da marşlar her zaman hep birlikte söylenecek. Ayrıca saat 15.00 ve 17.00’de gerçekleşecek Cumhuriyet Konseri’nde konuklara vals gösterisiyle müzik ve dans ziyafeti sunulacak.

Bilkent Center tüm misafirlerini bu özel günün heyecanına ortak olmaya davet ediyor.

Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun.

Tepe Emlak Yatırım A.Ş. Hakkında

25 yılı aşkın süredir Bilkent Holding çatısı altında bulunan Zirve Emlak Yatırım A.Ş., Metro AG ve Carrefour gibi Avrupalı ​​tanınmış firmalarla işbirlikleri yapmış ve Türkiye’nin farklı bölgelerinde alışveriş merkezi yatırımları gerçekleştirmiştir. Organize perakende alanında ilklere imza atan ve birçok başarılı projeye imza atan Zirve Emlak Yatırım, varlık yönetimi, alışveriş merkezleri ve ticari alanlardaki kiralama, mimari tasarım, proje yönetimi ve konsept danışmanlığı hizmetlerini üst düzey kalite anlayışıyla tek çatı altında buluşturuyor. deneyimli ekibiyle profesyonellik ve uzmanlık. Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısıyla ziyaretçilerine bulunmaktan keyif alacakları çağdaş mekanlar yaratan Zirve Emlak Yatırım, halihazırda İstanbul Anadolu Yakası’nda yer almakta olup, ulusal ve uluslararası birçok markanın yer aldığı en tanınmış alışveriş merkezlerinden biri olan ZİRVE NAUTILUS’ta yer almaktadır. ‘Mutluluk Paylaşıldıkça Büyür’ mottosuyla son dönemde yenilenen BİLKENT İSTASYONU’nu da bünyesine katan BİLKENT CENTER, ziyaretçilerine hem alışveriş yapabilecekleri hem de kaliteli vakit geçirebilecekleri yaşam alanları sunarak vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. benzersiz mimarisi ve ilk açık hava konseptiyle Ankaralıların iş ve yaşamın buluşma noktası. Merkezi ZİRVE PRIME AVENUE, 365 AVM, ulaşılabilir konumu ve konforlu sirkülasyon alanı ile tercih edilen, İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında yer alan, ritmi ve eğlenceyi içinde barındıran yarı açık konseptli AHLATLIBEL ATATÜRK PARKI keyifli bir yaşam alanı şehrin. Ankara’nın avantajlı konumuyla öne çıkan, kültür, eğlence ve sosyalleşme olanakları sunan kentsel alan EGE PERLA ve NEXT LEVEL AVM’nin varlıklarını yönetmektedir. İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) terminalleri ve gemilerinin ticari alanlarının yanı sıra İş Portföy Yönetimi A.Ş. için Outlook Adalar, Narkule ve Bilkent Üniversitesi ticari alanlarının kiralama hizmetlerini vermektedir. İzmir Selçuk’ta bulunan Cittantica, Efes Parkı’nın varlıkları arasında yer almaktadır. 2021 yılından bu yana Tanyer Yapı’nın Tan Urla projesinin ticari alanlarına konsept danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu