İş

Genç girişimciler parlak iş fikirlerini BAT ile dünya sahnesine taşıyacak

BAT’ta çalışmak ya da 50.000 £’luk bir finansmanla iş fikrini gerçeğe dönüştürmek isteyenler için BAT küresel iş sunumu yarışması Battle of Minds başladı. En iyi yetenekleri çekmek ve geliştirmek için başlatılan küresel staj ve iş fikri yarışmasına son başvuru tarihi 30 Haziran.

Her yıl üniversite öğrencilerine ve yeni mezunlara dünya sahnesinde rekabet etme fırsatı sunan ve BAT’ın ‘A Better Future’ ideolojisi ile gençlerin fikirlerini gerçeğe dönüştürmeyi amaçlayan Battle of Minds için başvurular başladı. Dünya çapında parlak iş fikirleri bulmaya, geliştirmeye ve desteklemeye odaklanan Battle of Minds, daha sürdürülebilir bir gelecek için sınırların ötesinde düşünen gençleri arıyor.

“Daha İyi Bir Gelecek” vizyonuyla kurulduğu günden bu yana tüm dünyada olumlu etki yaratacak yetenekleri bulmaya ve desteklemeye odaklanan BAT, teknoloji, biyoloji, güç ve kapsayıcılık (Teknoloji – Biyo – Enerji – Kapsayıcılık) sunacak. ) dört kategoride iş fikirlerini dünyaya duyurma imkanı sunuyor.

Bu yıl 30 ülkeden katılımla gerçekleştirilecek olan yarışmaya, lisans eğitimini son 5 yılda tamamlamış veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış, iş tecrübesi olmayan 18 yaşını doldurmuş gençler katılabilir. 2 kişiden 4 kişiye kadar değişen grupların başvurabileceği yarışta, sürdürülebilirlik sorunlarından birini çözmeye yönelik projeler Yerel (Yerel), Bölgesel (Bölgesel) ve Küresel (Global) olmak üzere üç aşamada fiyatlandırılacak.

15 Eylül’de yapılacak son değerlendirmenin ardından, en yetkin fikirlere sahip katılımcılara, fikirlerini ve girişimlerini hayata geçirmeleri için 50.000 £ finansman ve TBB’de istihdam olanaklarından çeşitli ödüller sunulacak. Avrupa’nın ortasında gösterilen ve Türkiye’nin En Yetkin Patronları.

Girişimcilere destek olmanın ve yeni kapılar açmanın BAT’ın iş kültürünün vazgeçilmez bir modülü olduğunu belirten BAT Türkiye TBNC Yetenek, Kültür & Kapsayıcılık Müdürü Güliz Dalaman Yakmacı, “Yeni beceriler ve yeni yetenekler gerektiren; Olağanüstü yetenekler geliştirmek için sürekli olarak yeni yollar keşfederek dönüştürücü bir yolculuktayız. Battle of Minds yarışması bu vizyonla doğdu. Gençlerin parlak fikirlerini projeye dönüştürebilecekleri ortamı ve desteği sağlamak bizim ve hatta tüm iş dünyasının öncelikli sorumluluğudur. Bu yıl 30 ülkenin katılımıyla gerçekleşecek yarışmamıza tüm gençlerimizi bekliyoruz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu