Yaşam

Lego’dan Binlerce Parça Dev Batman Seti!

16 Haziran’da vizyona girecek olan Flash filmi, Michael Keaton’ı 30 yıl sonra yeniden Batman olarak görmemizi sağlayacak. Film için heyecanlı bekleyiş sürerken Lego, Keaton’ın dönüşünü kutlamak için yepyeni bir parça yayınladı.

1992’de piyasaya sürülen yeni set Batman Dönüyor Sinemadan ilham aldı. Batman’in bilinmeyen karargahı olarak nitelendirebileceğimiz Batcave’in de yer aldığı set, detaylı olarak görenleri hayrete düşürüyor.

Sette 3.981 kesim var

Lego’nun Lego Batcave Shadowbox adını verdiği set 3.981 modülden oluşur ve detayları hayranların ağzını sulandırıyor. Lego hem bir oyuncak hem de alanların raflarında sergilenebilen bir eser olarak tanımlanıyor.

Kutu şeklindeki set kapatıldığında çok az yer kaplıyor ve açıldığında Batman severlerin akıllarına kazınacak pek çok detayı içinde barındırıyor.

Kutunun arkasında ise Keaton’s Batman’in logosuyla karşılaşıyoruz. içine bakarsak Batmobil’den Batman’in ikonik düşmanlarını devirmek için kullandığı araçlara ve ekranlaraÇok fazla detay olduğunu görebiliriz.

Sürüş sırasında arkasına yerleştirilen alevin döndüğü Batmobil ile başa çıkmak için araçlar bile var. Lego, Batman’in otomatik açılan makineli tüfeklere bile sahip olan aracın kokpitine sığabileceğini söylüyor.

Setteki Batman figürleriyle birlikte Alfred, Catwoman, Penguin gibi tanıdık karakterlerden ilham alan birçok küçük figür da dahildir. Ayrıca şirket, Batman logosunu aydınlatmanın da mümkün olduğunu ekliyor.

Lego’nun yeni seti 8 Haziran’da çıkacak. Başlangıç ​​fiyatı 399,99$ olacak.

Flash fragmanı

Filme dair ilk izlenimler için;

ferizli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu